IC korkové zátky

Nachádzate sa: Úvod > IC korkové zátky

História firmy

Korkové zátky

Korkové zátky

Katalánsky korkový priemysel sa rozvíjal na začiatku 20. storočia. Len v regióne Baix Empordá zamestnával viac ako 10 000 ľudí. Historické záznamy ukazujú, že predkovia súčasných vlastníkov spoločnosti pracovali v korkovom priemysle.

V roku 1960, po získaní skúseností v rôznych spoločnostiach, Victor Turont Vazquez začal podnikať sám. Spočiatku pracoval z rodinného domu v Palafrugell. Čoskoro však našiel vhodnejšie vybavenie pre podnikanie.

Jeho synovia JAVIER (1961) a VICTOR (1965) sa po ukončení štúdia pripojili k rodinnej spoločnosti.

V roku 1992 založili súčasnú spoločnosť s názvom, ktorý má teraz. Presunuli podnikanie do väčších priestorov v meste Gualta. Podnikanie sa zameriava na výrobu a predaj prírodných zátok na vína.

V roku 2000, po kúpe 9 000 m2 pozemkov v priemyselnom areáli Forallac a vybudovaní 2500 m2 výrobných priestorov, sa podnik presťahoval do Vulpellacu.

V roku 2007 naša spoločnosť kúpila výrobcu korkovej zátky MAURI CORK SL so sídlom v Palafrugell spolu s dobrými menom spoločnosti, zákazníkmi, priestormi, zariadeniami a strojmi.

V roku 2011 bolo prijaté rozhodnutie o zlúčení jeho činnosti s materskou spoločnosťou IMPERIAL CORK a udržiavanie MAURI CORK ako obchodného mena.

IMPERIAL CORK je teraz jednou z najznámejších spoločností v priemysle a má viacbodovú stratégiu rastu založenú na nasledovných aspektoch:

Kvalita: neustále usilujeme o najvyššiu kvalitu vo všetkých našich produktoch prostredníctvom komplexnej kontroly nad celým výrobným procesom, aby sme splnili očakávania našich zákazníkov. Máme certifikáty ISO 9001: 2008 a ISO 22000: 2005.

Medzinárodná expanzia obchodu prostredníctvom spolupráce so zástupcami a distribútormi na celom svete.

Investovanie do nových technológií. Spoločnosť využíva špičkové technológie.

Vysoko kvalifikovaní zamestnanci, vrátane odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v priemysle, priebežného vzdelávania a úzkeho porozumenia, ktoré pochádza z rodiny. Priamy, osobný vzťah so zákazníkmi, prispôsobený ich potrebám.

Kvalita

Naše metódy analýzy a kontroly sú mimoriadne prísne a stanovujú normy, ktoré zabezpečujú konečnú kvalitu produktu.

Kontrola: Všetky zátky prechádzajú cez dôkladnú kontrolu kvality. Každá výrobná šarža je analyzovaná naším interným laboratóriom a nezávislými externými laboratóriami, ako je LABORATORY EXCELL a LABORATORY CORK CENTER, atď.

Analýza: uskutočňujú sa všetky druhy analýz: veľkosť, hustota, vlhkosť, senzorická analýza, mikrobiologická analýza, sila na vytiahnutie zátky, obsah prašnosti, zvyškové peroxidy, hydroizolácia, testy TCA a plnenie do fliaš. Máme vybavenie potrebné na vykonávanie testov súvisiacich s normami UNE a ISO a súčasnými európskymi predpismi.

Certifikáty a organizácie: Imperial Cork dodržiava pravidlá uvedené v CODE INTERNATIONAL DES PRACTIQUES BOUCHONNIÈRES. Naše výrobné zariadenia a procesy boli uznané a schválené certifikačnou spoločnosťou Certificación IMQ Ibérica as v súlade s normami ISO 9001 (systémy manažérstva kvality) a ISO 22000 (systém manažérstva bezpečnosti potravín).

Trh

Imperial Cork sa medzinárodne rozširuje na základe týchto základných aspektov.

Výroba kvalitných výrobkov. S našim systémom manažérstva kvality (QMS) certifikovaný podľa ISO 9001: 2008 a certifikovaný systém riadenia bezpečnosti potravín ISO-22000: 2005.

Skúsenosti, rady a komunikácia s cieľom lepšie reagovať na zákazníkov. Spolupracuje so zástupcami a distribútormi na celom svete.

Osobný servis prostredníctvom distribútorov v jednotlivých krajinách.

Korkové zátky

Produkty

Imperial Cork vyrába dva typy korkových zátok.

  • Celoprírodné korkové zátky
  • Kolmatované korkové zátky
  • Dodáva tiež 1 + 1 korkové zátky
  • Dodáva tiež korkové zátky na šumivé vína

Najlepší výber

Imperial Cork vyberá a zaobchádza s najlepšími korkovými doskami na výrobu kvalitného výrobku. Používame najmodernejšiu technológiu, stroje na laserové krájanie, 3D elektronické selekčné stroje, stroje na povrchovú úpravu atď.

Kontrola kvality

Technické špecifikácie našich korkových zátok prísne vyhovujú medzinárodným štandardom výroby. Náš systém manažérstva kvality (QMS) je certifikovaný podľa ISO 9001: 2015 a náš systém riadenia bezpečnosti potravín je certifikovaný podľa ISO-22000: 2005.

Korkové zátky

Ponuka

Celoprírodná korková zátka

Celoprírodná korková zátka

Dozvedieť sa viac v PDF...

Kolmatovaná korková zátka

Kolmatovaná korková zátka

Dozvedieť sa viac v PDF...

1+1 Korková zátka

1+1 Korková zátka

Dozvedieť sa viac v PDF...

Sektová zátka

Sektová zátka

Dozvedieť sa viac v PDF...

Mikro aglomerovaná zátka

Mikro aglomerovaná zátka

Dozvedieť sa viac v PDF...