AEB Kto sme

Nachádzate sa: Úvod > AEB výroba vína > AEB Kto sme

Vášnivo umožňujeme výrobcom vína a výrobcom piva po celom svete zlepšovať prírodné procesy. Využívame celosvetové znalosti založené na dátach, aby sme ponúkli biotechnológie, riešenia šité na mieru, sanitačné procesy a špecializované vybavenie pochádzajúce z neustálej inovácie a dodávané prostredníctvom najväčšieho a najviac informovaného tímu odborníkov.

Široký a plný rozsah

Vďaka nášmu know-how vyvinutému v oblasti biotechnológie a procesu úpravy ponúkame zákazkové riešenia založené na viac ako 500 výrobkoch a špičkových zariadeniach, špeciálne určených pre vinársky, pivný, džúsový, jablčný a potravinársky priemysel. Sortiment zahŕňa aj špecifické hygienické a čistiace prostriedky.


Výskum a experimentovanie

Spoliehať sa na nás znamená využívať výhody 360-stupňovej služby. Okrem našich produktov naše veľké výskumné a vývojové laboratóriá pravidelne navrhujú nové riešenia pre najrôznejšie technické požiadavky. Okrem toho sme dôslední v našej kontrole kvality, ktorá zahŕňa analýzu suroviny použitej vo vlastných receptúrach a neustále kontrolovanie kvality našich hotových výrobkov. Naši klienti majú navyše k dispozícii analýzy a rady šité na mieru aj pri riešení tých najnáročnejších problémov. Spolupracujeme s poprednými svetovými výskumnými centrami a univerzitami.


Kompetentný tím

Ľudský kapitál bol pre nás vždy nevyhnutný. Viac ako 300 ľudí každý deň pracuje s vášňou, aby vám priniesli kvalitu za konkurenčnú trhovú cenu. Vypracovávame tiež optimalizačné plány a školenie zamestnancov.

AEB História


Medzinárodná sieť

AEB je prítomná na 5 kontinentoch s mimoriadne rozsiahlym pokrytím. Niekoľko čísel:

  • 10 výrobných jednotiek po celom svete
  • 17 predajných dcérskych spoločností
  • 12 laboratórnych staníc pre výskum, vývoj a kontrolu kvality
  • Takmer 400 zamestnancov
  • Viac ako 150 spolupracovníkov zaoberajúcich sa predajom riešení
  • Spolupráca s viac ako 20 univerzitami a výskumnými ústavmi vo svete